Rüyada babama bağırdım

Maryo R.(21) - Kocaeli sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler web sitenizde yer buluyor fakat rüyada babama bağırdım açıklar mısınız? "

Rüyada babama bağırdım, huzur bulmaya, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, varlıklı akrabaya, yetenek sahibi bir kimseye, vefakar eşe, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, iyi talihe, ilişkisinin iyi olacağına, dünyalığa gelecek artışa, tez zamanda öğrenilecek iyi habere, mutluluğa kavuşmaya işaret eder. Aynı zamanda üzüntü duymaya, fenalığını saklayan yöneticiye, ticaret alanında zarara, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, kötü niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu zamanla gözlediği servete, yardım alarak hasret duyduğu başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukları aşarak hasret duyduğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada babama bağırdım" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında merak ettikleriniz

rüyada babama bağırdım
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada babama bağırdım" yazısı izinsiz kopyalanamaz.