Rüyada babama para vermek

Janet U.(28) - İstanbul sordu : "Bence internette bulunan en büyük rüya yorumu web sitesi burada. rüyada babama para vermek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada babama para vermek, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek mevkiye çıkacağına, samimi orta yaşlı kişiye, iyi bir başarıya, bonkör yöneticiye, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, huzurlu olmaya, kazançlı zamanlara, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici habere, mutluluğa kavuşmaya yorulur. Başka görüşlere göre de korkulanın olmasına, ferahının kaçacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, hilekar bir tanıdığa, fenalığını göstermeyen kişiye yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu ümitsizlikten sonra elde ettiği berekete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği az olan kazancının artacağına, kaybettikten sonra beklediği müjdeye, zorluklara göğüs gererek beklediği toplu mala delalettir.

"Rüyada babama para vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada babama para vermek
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Ortalama gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada babama para vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.