Rüyada babama sarıldım

Leyla İ.(42) - İzmir sordu : "Aradığım nerdeyse tüm yorumlar sitenizde var ama rüyada babama sarıldım yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada babama sarıldım, paranın temiz olacağına, üne kavuşmaya, güzel talihe, tertemiz mala, hayırlı çocuğa, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, arzuların gerçekleşeceğine, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, külfetsiz kazanılan altına, sevecen yaşlı adama yorulmaktadır. Ender olarak da zalim bir insana, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, ferahının kaçacağına, korktuğu şeyden emin olunacağına, iyi hali yitirmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek özlediği güce, zorlanarak düşlediği temiz kazanca, zahmetle birlikte düşlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukları aşarak gözlediği galibiyete delalet eder.

"Rüyada babama sarıldım" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada babama sarıldım
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada babama sarıldım" yazısı izinsiz kopyalanamaz.