Rüyada babamı vurdum

Ercan S.(38) - Samsun sordu : "İyi akşamlar, ruyadanegormek sitesini birkaç yıldır ilgiyle inceliyorum. Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar burada bulunabiliyor ancak rüyada babamı vurdum yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada babamı vurdum, istenilen güce ermeye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, zorluk çekmeden kazanılan servete, mutluluğu bulmaya, hak edilmiş zenginliğe, gelire gelecek berekete, huzurlu olmaya, gönül ilişkilerinde huzura, yüksek ticari kazançlara, hüner sahibi bir kişiye, hayali kurulan bir birlikteliğe delalet eder. Olumsuz yorum olarak rahatı kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, düşmanlığını saklayan kimseye, üzücü bir durumla karşılaşılacağına, kıymet düşmesine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte gözlediği mala, kaybettikten sonra hak ettiği mevkiye, zorlanarak kazandığı itibarlı mertebeye, zorlukları aşarak ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada babamı vurdum" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada babamı vurdum
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada babamı vurdum" yazısı izinsiz kopyalanamaz.