Rüyada babamın araba aldığını görmek

Mohammad T.(40) - Tekirdağ sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada babamın araba aldığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada babamın araba aldığını görmek, hayırlı işlere, beceri sahibi bir kimseye, paranın kazançlı olacağına, büyük mertebeye ulaşacağına, güvenli hissetmeye, huzurlu bir hayat süreceğine, arzuların gerçekleşeceğine, kolay kazanılan ganimete, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, kısa sürede alınacak iyi gelişmelere, maddi yükü olan arkadaştan uzaklaşmaya işaret eder. Ender olarak da düşmanlık görülmesine, maddi kayba, karışık bir problemle yüzleşileceğine, huzuru yitirmeye, hilekar akrabaya delalet eder. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu daha çok kazanca, yardım alarak gözlediği galibiyete, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği mala, zorluklarla mücadele ederek düşlediği beceriye delalet eder.

"Rüyada babamın araba aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada babamın araba aldığını görmek
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada babamın araba aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.