Rüyada babamın bana kızdığını görmek

Muhammet H.(19) - Gaziantep sordu : "rüyada babamın bana kızdığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada babamın bana kızdığını görmek, taleplerin gerçekleşeceğine, gönül ilişkilerinde tatmine, helal nimete, sözünü tutacağına, mutluluğa ermeye, iyi yarınlara, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli değişimlere, duygusal külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, emniyetli olmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, güce ermeye delalet eder. Aynı zamanda zararlı bir insana, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, ferahının kaçacağına, değer yitirmeye, maddi zorluğa yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hak edilen kazanca, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu itibara, zorluklarla mücadele ederek istediği güce, çektiği zorlukların sonunda beklediği feraha delalettir.

"Rüyada babamın bana kızdığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda merak edilenler

rüyada babamın bana kızdığını görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada babamın bana kızdığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.