Rüyada babamın evini

Melek O.(34) - İstanbul sordu : "Rüya tabirlerinizi uzun bir süredir her gün olmasa da okuyorum. Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada babamın evini açıklar mısınız? "

Rüyada babamın evini, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, bonkör yabancıya, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, huzur bulmaya, getirili atılım içinde bulunacağına, iyi bir ilişkiye, sevince ermeye, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, bol kazanca, anlayışlı yaşlı yabancıya, mutluluk dolu geleceğe işaret eder. Ayrıca değer düşmesine, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, sıkıntıya düşmeye, huzurunun kaçacağına yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen toplu mala, yardım alarak ulaştığı toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek gözlediği büyük güce yorulmaktadır.

"Rüyada babamın evini" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada babamın evini
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada babamın evini" yazısı izinsiz kopyalanamaz.