Rüyada babanın abdest aldığını görmek

Revaylin Ü.(31) - Aydın sordu : "Hayırlı günler, rüyada babanın abdest aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada babanın abdest aldığını görmek, salih dosta, maddi zorluklardan sıyrılmaya, temiz ziynete, sevinmeye, iyi bir geleceğe, sevecen genç tanıdığa, işyerinde terfiye, aşk hayatında muvaffakiyete, büyük mevkiye çıkacağına, hatrı sayılır kuvvete, külfetsiz elde edilen altına işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, ticaret nedeniyle sıkıntıya, kötülük görülmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı beceriye, uğraşarak hayalini kurduğu mevkiye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu şerefe, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mülke yorulur.

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada babanın abdest aldığını görmek
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın abdest aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.