Rüyada babanın araba alması

Mehmet Ç.(34) - İtalya sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar burada bulunabiliyor ancak rüyada babanın araba alması açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada babanın araba alması, ilişkisinin yolunda olduğuna, sevince kavuşulacağına, servete, hoşsohbet yaşlı tanıdığa, kolay elde edilen rızka, sözüne sadık duracağına, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, iyi geleceğe, memuriyette makama ulaşacağına, ikili ilişkilerde feraha, iyi işler yapacağına işarettir. Başka görüşlere göre de çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, dara düşmeye, ferahının bozulacağına, düşmanlığını saklayan kimseye, kötü huylu bir insan tarafından fenalık görmeye delalettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında gözlediği başarıya, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği sevince, yenilgiden sonra umduğu rahatlığa, sıkıntı çekerek hasret duyduğu mutluluğa yorulur.

"Rüyada babanın araba alması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada babanın araba alması
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın araba alması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.