Rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek

Celal R.(26) - Hakkari sordu : "rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek, hak edilmiş paraya, güzel talihe, aydınlık günlere, bol berekete, mutluluğu bulmaya, sevineceğine, sıcakkanlı genç insana, yetenekli bir kimseye, uzun ömre, özlemi duyulan bir eşe, ferahlığa yorulmaktadır. Bunlarla birlikte çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, fenalığını saklayan kimseye, korkuya başına gelmesine, fena huylu akraba tarafından fenalık görmeye, sıhhatin bozulacağına delalettir. Farklı düşünen yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu yenilgiden sonra beklediği daha iyi kazanca, cefa çektikten sonra umduğu servete, zorlukları aşarak kavuştuğu yüksek mertebeye, zamanla ulaştığı toplu kazanca delalettir.

"Rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın araba kazası yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.