Rüyada babanın araba kullanması

Ayşegül M.(48) - Mersin sordu : "Bu gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada babanın araba kullanması yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada babanın araba kullanması, verimli uğraşlar yapacağına, bol şansa, karmaşadan uzak olacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, büyük makama çıkacağına, hoşgörülü orta yaşlı insana, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, duygusal yükü olan bir kimseden kurtulmaya, getirili uğraşlara gireceğine, rızkın temiz olacağına, mutlu olmaya delalettir. Ayrıca fena niyetli yabancı eliyle zarar görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, değer düşmesine yorulmaktadır. Farklı düşünen yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlanarak kazandığı şerefe, zorlukların sonrasında elde ettiği rahatlığa, uğraş vererek özlediği galibiyete, cefa ile birlikte ulaştığı iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada babanın araba kullanması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada babanın araba kullanması
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın araba kullanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.