Rüyada babanın başkasıyla evlenmesi

Recep H.(40) - Ankara sordu : "rüyada babanın başkasıyla evlenmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada babanın başkasıyla evlenmesi, kazanılan mala, hayali kurulan bir eşe, cömert amire, verdiği söze sadık kalacağına, kendisini sevenlerle muhabbete, hayırlı uğraşlara gireceğine, huzura, işte mevkiye çıkılacağına, finansal yükü olan yabancıdan uzak durulacağına, getirili atılım yapacağına, taleplerin hayata geçeceğine işarettir. Aynı zamanda sağlığın tehlike altında olduğuna, kötülük görmeye, zora düşmeye, kederden sıyrılamamaya, hoşnutsuz hale düşmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek kazandığı kazanca, sıkıntı sonrasında hak edilen şerefe, zorlukla birlikte ümit ettiği zafere, uğraşarak hak edilen varlığa yorulur.

"Rüyada babanın başkasıyla evlenmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada babanın başkasıyla evlenmesi
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Tahminen bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın başkasıyla evlenmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.