Rüyada babanın ev aldığını görmek

Eyüp İ.(33) - Kütahya sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar burada var ama rüyada babanın ev aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada babanın ev aldığını görmek, mutluluğa kavuşmaya, birikmiş ganimete, imrenilen güce, finansal külfeti olan arkadaştan kurtulmaya, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, üne ulaşmaya, iyi günlere, becerili bir insana, dünyalığa gelecek berekete, zengin yabancıya, servete yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ferahının bozulacağına, kıymet kaybetmeye, üzüntü duymaya, rahatı kaybetmeye, kötü bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Bir takım alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle istediği temiz kazanca, ümitsizlikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu başarıya, kaybettikten sonra kazandığı şerefe delalet eder.

"Rüyada babanın ev aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada babanın ev aldığını görmek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın ev aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.