Rüyada babanın hapisten çıktığını görmek

Hüseyin S.(33) - Ankara sordu : "Dün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada babanın hapisten çıktığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada babanın hapisten çıktığını görmek, gelirin kazançlı olmasına, manevi külfeti bulunan arkadaştan uzak durulacağına, sağlıklı hayata, hatrı sayılır güce ulaşmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, rahatlamaya, varlıklı memura, işte makama yükseleceğine, faydalı işler yapacağına, ettiği yeminine sadık olacağına, sevince erişileceğine yorulur. Kimi zaman da zorluğa düşmeye, fenalık görmeye, sırların meydana çıkacağına, ticaret nedeniyle üzüntüye, hilekar yöneticiye delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıyla umduğu başarıya, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu hünere, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu onura, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu ticari kazanca delalettir.

Rüyalarınızın anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada babanın hapisten çıktığını görmek
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada babanın hapisten çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.