Ruyada babasını görmek

Arif İ.(27) - Kahramanmaraş sordu : "Selam. ruyada babasını görmek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada babasını görmek, rızkın hayırlı olmasına, şana erişmeye, emniyette kalmaya, kazanca gelecek fazlalığa, imrenilen bir ilişkiye, yetenek sahibi bir insana, verdiği sözü tutmaya, bol kazanca, salih eşe, dostlarıyla iyi geçinmeye, mutluluk dolu geleceğe işaret eder. Ender olarak da ferahının bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya, fenalığını saklayan insana, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, yalancı yöneticiye delalettir. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya cefa ile birlikte kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorlanarak ümit ettiği büyük güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği az olan kazancının artacağına, sıkıntı çekerek kavuştuğu iyi bir geleceğe işarettir.

"Ruyada babasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

ruyada babasını görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Ruyada babasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.