Rüyada babasının araba aldığını görmek

Şükrü L.(28) - Bursa sordu : "İki üç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada babasının araba aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada babasının araba aldığını görmek, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber duymaya, emniyetli yaşamaya, getirili iş içinde bulunacağına, faydalı işlere, eşiyle birlikte yaşamaya, huzur bulmaya, görgülü yaşlı insana, önemli güç sahibi olmaya, manevi yükü bulunan akrabadan uzak durmaya, zahmetsiz kazanılan ziynete delalet eder. Bazen de ticaret sebebiyle sıkıntıya, değer düşmesine, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, fakirliğe, sıkıntılı yaşama yorulur. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmetle hak edilen zenginliğe, sıkıntıyla istediği beceriye, sıkıntı sonrasında ümit ettiği servete, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği itibara işarettir.

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada babasının araba aldığını görmek
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada babasının araba aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.