Rüyada babasının hapisten çıktığını görmek

Osman C.(37) - İstanbul sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada babasının hapisten çıktığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada babasının hapisten çıktığını görmek, dünyalığa gelecek bolluğa, verilen sözün tutulacağına, sevenleriyle iyi geçinmeye, birikmiş ganimete, yakında duyulacak mutlu edici değişimlere, kazançlı yarınlara, ilişkisinin iyi olacağına, sağlıklı bir ömre, hayırlı eşe, getirili iş içinde bulunacağına, anlayışlı orta yaşlı yabancıya yorulmaktadır. Bazen de karışık bir olayla yüzleşileceğine, fukaralığa, kötülük görmeye, üzüntü duymaya, değer düşmesine yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu daha çok kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından istediği feraha, umudunu yitirdikten sonra beklediği temiz kazanca yorulmaktadır.

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda merak edilenler

rüyada babasının hapisten çıktığını görmek
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada babasının hapisten çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.