Ruyada bacak killarini gormek

Ümmiye I.(41) - Tekirdağ sordu : "ruyada bacak killarini gormek açıklar mısınız? "

Ruyada bacak killarini gormek, maddi zorluklardan uzak durmaya, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, taleplerin hayata geçeceğine, yağmura, mutlu günlere, iyi işler yapacağına, zengin yöneticiye, kazancın bereketli olmasına, maddi yükü olan dosttan uzaklaşmaya, sosyal yaşamda tatmine, devlette mevkiye çıkılacağına yorulur. Ayrıca sağlığın tehlike altında olduğuna, değer yitirmeye, maddi sıkıntıya, acımasız bir yöneticiye, saklanansırların meydana dökülmesine delalet eder. Kimi çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu umudunu kestikten sonra düşlediği ferahlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu paraya, kaybettikten sonra kazandığı toplu paraya işaret eder.

"Ruyada bacak killarini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

ruyada bacak killarini gormek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Ruyada bacak killarini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.