Rüyada bademli dondurma yemek

Nuri F.(46) - Kayseri sordu : "Merhaba; Yorumlarınızı birkaç aydır her gün olmasa da okuyorum. 2 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada bademli dondurma yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bademli dondurma yemek, faydalı uğraşlara gireceğine, becerili bir insana, isteklerin yerine geleceğine, memuriyette makama ulaşılacağına, şana erişmeye, bol gelire, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı havadise, vefakar arkadaşa, kazanca gelecek berekete, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine delalettir. Kimi zaman da kötü huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, huzuru kaybetmeye, can sıkıcı duruma düşmeye, üzüntü duymaya delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek düşlediği şerefe, uğraşarak özlediği başarıya, zorlukla özlediği varlığa, cefa çekerek ulaştığı şöhrete işaret eder.

"Rüyada bademli dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada bademli dondurma yemek
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bademli dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.