Rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması

Yesım F.(34) - Düzce sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en kapsamlı rüya internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Geçen gece rüya gördüm. rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması, sağlığını kazanmaya, ferahlığa, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, taleplerin hayata geçeceğine, rızkın kazançlı olmasına, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, maddiyata gelecek berekete, varlıklı insana, emniyetli olmaya, dostluklarında tatmine yorulur. Ender olarak da sıkıntılı yaşama, kıymet düşmesine, saklanansırların meydana çıkacağına, kötü bir problemle karşılaşılacağına, art niyetli bir düşmana işarettir. Kimi zaman da ulemalar şöyle dediler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca, zorlanarak umduğu paraya, umudunu yitirdikten sonra hak edilen servete, uğraş vererek elde ettiği huzura işaret eder.

"Rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırdığın halde sesinin çıkmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.