Rüyada bağırıp sesi çıkmamak

Merdiye T.(40) - İstanbul sordu : "Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada bağırıp sesi çıkmamak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada bağırıp sesi çıkmamak, uzun ömre, mutluluğa kavuşmaya, mutluluk dolu geleceğe, şöhrete kavuşmaya, huzurlu olmaya, kazancın temiz olmasına, sevecen yaşlı insana, maddi zorluklardan uzak durmaya, bol kazanca, sevince ermeye, emniyetli yaşamaya işarettir. Olumsuz anlamda istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, sevimsiz vaziyete düşmeye, yoksulluğa, sağlığın yitirileceğine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıya düşerek kazandığı haysiyete, zahmetle birlikte düşlediği şöhrete , sıkıntıya düşerek düşlediği temiz kazanca, yenilgiden sonra beklediği berekete yorulmaktadır.

"Rüyada bağırıp sesi çıkmamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada bağırıp sesi çıkmamak
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bazı zaman açıkça bazen de kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırıp sesi çıkmamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.