Rüyada bağırıp sesinin çıkmaması

Elif Ç.(26) - İzmir sordu : "Aradığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada bağırıp sesinin çıkmaması açıklar mısınız? "

Rüyada bağırıp sesinin çıkmaması, beceri sahibi bir kimseye, sağlıklı hayata, hayırlı arkadaşa, arzuların gerçekleşeceğine, rızkın bereketli olmasına, duygusal yükü bulunan akrabadan uzak durmaya, sosyal yaşamda mutluluğa, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, yüksek ticari kazançlara, tertemiz nimete, memuriyette mevkiye ulaşacağına delalettir. Bunlarla birlikte ticari sıkıntıya, üzüntü duymaya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, üzüntüden kurtulamamaya, fena huylu bir kimse eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen yorumcular şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra beklediği refaha, zahmetle umduğu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu yüksek mertebeye, ümitsizlikten sonra kavuştuğu daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada bağırıp sesinin çıkmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda merak edilenler

rüyada bağırıp sesinin çıkmaması
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırıp sesinin çıkmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.