Rüyada bağırıp yardım istemek

Nehir C.(26) - Bolu sordu : "rüyada bağırıp yardım istemek açıklar mısınız? "

Rüyada bağırıp yardım istemek, sevince kavuşmaya, temiz servete, hayırlı işler gerçekleştireceğine, devlette mertebeye yükseleceğine, beceri sahibi bir insana, paranın temiz olmasına, fakirlikten uzak durmaya, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, hoşgörülü genç adama, planların yerine geleceğine, sözünü yerine getireceğine işaret eder. Ayrıca hoşnutsuz bir duruma gelmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, fena niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya işarettir. Bir takım tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda elde ettiği itibara, meşakkatle düşlediği rahata, uğraşarak gözlediği sevince, zorlukla birlikte kavuştuğu zenginliğe delalet eder.

"Rüyada bağırıp yardım istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada bağırıp yardım istemek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırıp yardım istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.