Rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak

Özlem G.(35) - Gaziantep sordu : "rüyadanegörmeki uzun zamandır sıklıkla okudum. rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak yorumlar mısınız? "

Rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak, bereketli yarınlara, düşkünlükten sıyrılmaya, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, getirili işlere, imrenilen güce, mutluluğu bulmaya, şana ulaşılacağına, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, akrabalarla muhabbete, ilişkisinin yolunda olduğuna, planların gerçekleşeceğine işarettir. Aynı zamanda üzücü bir problemle karşılaşılacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, fenalık görmeye, maddi zarara, sıhhatin tehlike altında olduğuna delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorluklara göğüs gererek hak edilen varlığa, hatalarının ardından hak edilen temiz rızka, uğraş vererek elde ettiği refaha, zorluklarla mücadele ederek düşlediği toplu kazanca işarettir.

"Rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Bazen net olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.