Rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması

Zafer D.(48) - İzmir sordu : "Merhabalar; rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması yorumlar mısınız? "

Rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması, yüksek gelire, sağlıklı hayata, anlayışlı yaşlı yabancıya, problemlerden arınmış yaşayacağına, şana kavuşulacağına, maddiyata gelecek artışa, elinden her iş gelen bir insana, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, sevince, maddi külfeti olan yabancıdan uzaklaşılacağına, gelirin kazançlı olmasına delalet eder. Aynı zamanda korktuğu şeyden emin olmaya, düşmanlığını gizleyen dosta, hilekar amire, iyi hali kaybetmeye, sevimsiz bir duruma düşmeye delalet eder. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği iyiliğe, sıkıntıya düşerek gözlediği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından düşlediği mülke, mağlubiyetten sonra kavuştuğu sevince işarettir.

"Rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bağırmak ama sesinin çıkmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.