Rüyada bahçe sınırı görmek

Gülperi M.(33) - İstanbul sordu : "rüyada bahçe sınırı görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada bahçe sınırı görmek, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, ilişkisinin iyi olacağına, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici haber almaya, beceri sahibi bir insana, kazancın verimli olacağına, sorunlardan arınmış kalacağına, rahatlamaya, isteklerin hayata geçeceğine, kazançlı geleceğe, mal varlığına gelecek bolluğa, samimi yaşlı akrabaya delalet eder. Bazen de sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, can sıkıcı hale düşmeye, düşmanlık görmeye, sıkıntılı yaşantıya, sıhhatin kötüleşeceğine yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlukla hayalini kurduğu mutluluğa, zahmetle ulaştığı ticari kazanca, sıkıntı çekerek kavuştuğu servete işaret eder.

"Rüyada bahçe sınırı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada bahçe sınırı görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bahçe sınırı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.