Rüyada bahriyeli kıyafeti giymek

Emine A.(39) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumları sitesi burada. rüyada bahriyeli kıyafeti giymek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada bahriyeli kıyafeti giymek, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, yakında duyulacak iyi gelişmelere, sağlığa, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, hak edilmiş mala, sevince ermeye, yararlı işler ile meşgul olacağına, planların hayata geçeceğine, yeminine sadık olunacağına, külfetsiz kazanılan ziynete, iyi bir geleceğe delalettir. Başka görüşlere göre de hoşgörüsüz bir tanıdığa, düşmanlığını gizleyen dosta, sıkıntılı yaşantıya, sevimsiz duruma gelmeye, korkulanın gerçekleşmesine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu meşakkatle özlediği şana, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği onura, meşakkatle ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, başarısızlıktan sonra düşlediği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada bahriyeli kıyafeti giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile ilgili merak edilenler

rüyada bahriyeli kıyafeti giymek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bahriyeli kıyafeti giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.