Rüyada bal bitmesi

Anil Ö.(31) - Şanlıurfa sordu : "Merhaba; rüyada bal bitmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bal bitmesi, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, güler yüzlü yaşlı kadına, özlemi duyulan bir başarıya, mutlu olmaya, devlette mertebeye geleceğine, rızkın verimli olmasına, duygusal hayatın iyi gittiğine, güvende olmaya, yüksek kısmete, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine delalettir. Kimi zaman da çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, zorluğa düşmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, fenalığını göstermeyen kişiye delalettir. Kimi zaman da alimler şöyle dediler: Bu sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu ticari kazanca, zorlukların sonrasında kazandığı rahatlığa, uğraş vererek gözlediği yüksek mertebeye, uğraş vererek istediği galibiyete yorulur.

"Rüyada bal bitmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada bal bitmesi
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak kişinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bal bitmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.