Rüyada bal satmak ne demek

Verona A.(46) - Sinop sordu : "Geçen gün garip bir rüya gördüm. rüyada bal satmak ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bal satmak ne demek, yakında öğrenilecek iyi haber duymaya, aşk hayatında muvaffakiyete, güvende hissetmeye, memuriyette mertebeye yükseleceğine, yararlı uğraşlar yapacağına, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, hüner sahibi bir insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, vefalı eşe, şöhrete kavuşmaya, hayırlı işlere işaret eder. Bazen de kıymet yitirmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, üzüntü duymaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu berekete, umudunu kestikten sonra hak ettiği haysiyete, zamanla hak edilen daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra hak ettiği toplu mala delalet eder.

"Rüyada bal satmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada bal satmak ne demek
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuçta rüya görenin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere yol açacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bal satmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.