Rüyada balığa ekmek atmak

Ertan V.(40) - Bursa sordu : "Bence rakipleri arasında en kapsamlı rüya tabirleri internet sitesi sizinki. rüyada balığa ekmek atmak yorumlar mısınız? "

Rüyada balığa ekmek atmak, isteklerin yerine geleceğine, ettiği yeminini tutmaya, sevince kavuşulacağına, mala gelecek artışa, güvende hissetmeye, hayırlı işler yapacağına, güler yüzlü yaşlı kişiye, karlı girişim içinde bulunacağına, tertemiz nimete, finansal yükü olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, sevenleriyle eğlenmeye delalet eder. Olumsuz yorum olarak fenalığını gizleyen insana, kedere düşmeye, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, parasal zorluğa, hilekar bir insana işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu meşakkatle özlediği mülke, zorlukların ardından kavuştuğu iyi bir geleceğe, uğraş vererek umduğu galibiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada balığa ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada balığa ekmek atmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada balığa ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.