Rüyada balkon duvarının çökmesi

Yasemin Ö.(47) - Malatya sordu : "rüyada balkon duvarının çökmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada balkon duvarının çökmesi, yakın zamanda alınacak hayırlı haber almaya, önemli güce ermeye, zahmetsiz kazanılan servete, düşkünlükten sıyrılmaya, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, huzura kavuşmaya, güvenli kalmaya, sevince erişileceğine, hüner sahibi bir insana, arzuların yerine geleceğine, işyerinde terfiye delalettir. Kimi zaman da sağlığın yitirileceğine, üzüntü duymaya, karışık bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntıya hayata, acımasız bir yöneticiye yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında beklediği paraya, zamanla umduğu daha iyi bir hayata, başarısızlıktan sonra ulaştığı büyük güce, sıkıntılara göğüs gererek beklediği toplu kazanca yorulur.

"Rüyada balkon duvarının çökmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada balkon duvarının çökmesi
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada balkon duvarının çökmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.