Rüyada balkon kapısını açık görmek

Uğursel B.(29) - Niğde sordu : "rüyada balkon kapısını açık görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada balkon kapısını açık görmek, külfetsiz elde edilen ganimete, hayali kurulan bir kazanca, dünyalığa gelecek artışa, yüksek gelire, güvende yaşamaya, kazanılan paraya, şana sahip olunacağına, bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı havadise, imrenilen güce ermeye, ferahlamaya, duygusal hayatın iyi olacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak sırların açığa dökülmesine, rahatı yitirmeye, kedere düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasızlığa işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda hak edilen az olan kazancının artacağına, meşakkatle kavuştuğu ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı saygınlığa, sıkıntı sonrasında beklediği başarıya işaret eder.

"Rüyada balkon kapısını açık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada balkon kapısını açık görmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada balkon kapısını açık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.