Rüyada balkonda durmak

İlter Y.(21) - Trabzon sordu : "3 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada balkonda durmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada balkonda durmak, hak edilmiş ziynete, ilişkisinin iyi olacağına, yüksek kısmete, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, kazançlı zamanlara, cömert tanıdığa, emniyette hissetmeye, fakirlikten sıyrılmaya, sorunlardan arınmış yaşayacağına, paranın verimli olacağına, hünerli bir insana delalettir. Bir diğer yoruma göre de sağlığın bozulacağına, parasal zarara, sıkıntıya hayata, hoşnutsuz duruma düşmeye, zorluğa düşmeye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Bu rüya zahmetle düşlediği mülke, meşakkatle birlikte kavuştuğu haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği daha sağlıklı bir hayata, uğraş vererek elde ettiği şöhrete delalettir.

"Rüyada balkonda durmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada balkonda durmak
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada balkonda durmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.