Rüyada balkondan düşmekten korkmak

Muharrem H.(19) - Mardin sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada balkondan düşmekten korkmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada balkondan düşmekten korkmak, mutluluk dolu yarınlara, üne kavuşmaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, kendisini sevenlerle eğlenmeye, ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir eşe, iyi işler yapacağına, ferahlamaya, toplum yaşamında muvaffakiyete, verimli işler gerçekleştireceğine, paranın hayırlı olmasına yorulur. Kimi zaman da korkulanın gerçekleşmesine, ticaret alanında sıkıntıya, fena niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını saklayan kimseye, değer düşmesine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra düşlediği rahata, zorlukla birlikte ümit ettiği itibara, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği büyük güce, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada balkondan düşmekten korkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada balkondan düşmekten korkmak
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada balkondan düşmekten korkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.