Rüyada balkondan düşmekten kurtulmak

Recep B.(36) - Denizli sordu : "rüyada balkondan düşmekten kurtulmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada balkondan düşmekten kurtulmak, güvende olmaya, sorunlardan uzak olacağına, mutluluğa ermeye, hoşsohbet orta yaşlı akrabaya, birikmiş ziynete, sevince kavuşulacağına, rahatlamaya, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, bol gelire, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, hayali kurulan bir geleceğe yorulur. Aynı zamanda sefalete, hilekar bir amire, kıymet yitirmeye, korkuya olmasına, korktuğu şeyden emin olmaya delalettir. Bir takım yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu yüksek mertebeye, zorlukların sonrasında ümit ettiği daha çok kazanca, yardım alarak gözlediği temiz rızka, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu hünere yorulmaktadır.

"Rüyada balkondan düşmekten kurtulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada balkondan düşmekten kurtulmak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada balkondan düşmekten kurtulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.