Rüyada banka müdürü görmek

Erol O.(34) - Konya sordu : "1 gece önce bir rüya gördüm. rüyada banka müdürü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada banka müdürü görmek, parasal yükü bulunan yabancıdan kurtulmaya, emniyetli kalmaya, sağlığa, rahata, hayallerin gerçekleşeceğine, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, aşk hayatının iyi olacağına, hayırlı işler ile meşgul olacağına, sevecen yaşlı kişiye, salih eşe, bonkör akrabaya yorulur. Başka görüşlere göre de mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sırların açığa döküleceğine, sefalete, ticaret alanında problemlere, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna işaret eder. Kimi çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda özlediği ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği mevkiye, sıkıntı çekerek hasret duyduğu beceriye, zorluklara göğüs gererek beklediği temiz rızka delalet eder.

"Rüyada banka müdürü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada banka müdürü görmek
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada banka müdürü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.