Rüyada bardağı fırlatıp kırmak

Kemal I.(44) - Diyarbakır sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar burada var ama rüyada bardağı fırlatıp kırmak açıklar mısınız? "

Rüyada bardağı fırlatıp kırmak, bir kaç gün içinde duyulacak iyi havadise, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, rahatlamaya, imrenilen güce ermeye, karlı girişim yapacağına, güvenli yaşamaya, sevinmeye, sorunlardan uzak olacağına, hayırlı işler yapacağına, kazancın kazançlı olmasına, sözünü yerine getirmeye işarettir. Ender olarak da ferahının bozulacağına, düşmanlıktan emin olmaya, düşmanlığını saklayan tanıdığa, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak elde ettiği servete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen hayra, mağlubiyetten sonra gözlediği iyi bir geleceğe, zorlanarak hasret duyduğu toplu kazanca yorulur.

"Rüyada bardağı fırlatıp kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada bardağı fırlatıp kırmak
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada bardağı fırlatıp kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.