Rüyada bardağı kırmak

Hülya E.(27) - Konya sordu : "rüyada bardağı kırmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bardağı kırmak, malın bereketli olmasına, alın teriyle kazanılan mala, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, emniyetli yaşamaya, taleplerin gerçekleşeceğine, mal varlığına gelecek artışa, vefakar evlada, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli haber almaya, karlı iş içinde bulunacağına, aşk hayatında başarıya, samimi yaşlı adama yorulur. Başka görüşlere göre de can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, sırların meydana dökülmesine, fenalığını gizleyen kişiye, üzülmeye, sıkıntılı hayata delalettir. Bazı durumlarda da alimler derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra ulaştığı ferahlığa, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği varlığa, sıkıntıyla ulaştığı varlığa, sıkıntı sonrasında düşlediği zafere işaret eder.

"Rüyada bardağı kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada bardağı kırmak
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bardağı kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.