Rüyada bardak düşüp kırılması

Bilal Z.(34) - Tekirdağ sordu : "rüyada bardak düşüp kırılması yorumlar mısınız? "

Rüyada bardak düşüp kırılması, işte mevkiye geleceğine, hayali kurulan bir geleceğe, tertemiz zenginliğe, rahata, imrenilen kuvvete, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı haber almaya, dünyalığa gelecek berekete, zahmetsiz kazanılan rızka, güvenli yaşamaya, bol kazanca, refah dolu geleceğe delalettir. Ayrıca çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, yalancı yöneticiye, değer kaybetmeye, maddi zorluğa, sırların açığa çıkmasına delalet eder. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu meşakkatle birlikte kazandığı iyi bir geleceğe, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği daha çok kazanca, zorlukları aşarak kavuştuğu feraha, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada bardak düşüp kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada bardak düşüp kırılması
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bardak düşüp kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.