Rüyada bardak kırılması ne anlama gelir

Mesut K.(48) - Samsun sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ancak rüyada bardak kırılması ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bardak kırılması ne anlama gelir, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, planların yerine geleceğine, sevinmeye, iyi işler yapacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, mutluluğa ermeye, ulaşılan güce, içten davranan yaşlı adama, getirili atılım gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir ilişkiye, aşk hayatının yolunda olduğuna işarettir. Başka görüşlere göre de sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, maddi zorluğa, üzüntüden kurtulamamaya, sağlığın yitirileceğine, yalancı bir insana delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa ile birlikte istediği mutluluğa, sıkıntıyla ümit ettiği hünere, cefa çekerek hak ettiği varlığa, uzun süren çabaların sonunda beklediği başarıya delalet eder.

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada bardak kırılması ne anlama gelir
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bardak kırılması ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.