Ruyada basbakan gormek demek ne demek

Renan P.(42) - Tekirdağ sordu : "ruyada basbakan gormek demek ne demek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Ruyada basbakan gormek demek ne demek, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, kendisini sevenlerle yaşamaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevince kavuşulacağına, özlemi duyulan bir mutluluğa, yüksek kısmete, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, aşk hayatında başarıya, varlıklı tanıdığa, hayırlı uğraşlara, emniyette yaşamaya delalet eder. Başka görüşlere göre de sıkıntıdan sıyrılamamaya, kötü niyetli bir düşman eliyle fenalık görmeye, sefalete, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, korkuya gerçekleşmesine işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zorlanarak gözlediği itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte kavuştuğu kazanca, sıkıntı sonrasında istediği rahatlığa, zahmetle beklediği mutluluğa yorulur.

"Ruyada basbakan gormek demek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

ruyada basbakan gormek demek ne demek
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada basbakan gormek demek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.