Rüyada başbakan ve hanımını görmek

Merve A.(28) - Kocaeli sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç gündür yakından inceliyorum. Aradığım neredeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada başbakan ve hanımını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada başbakan ve hanımını görmek, güzel gelire, hünerli bir kimseye, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadise, sağlıklı bir ömre, anlayışlı genç adama, hayırlı eşe, hayırlı işler gerçekleştireceğine, eli açık yöneticiye, mutluluğa ermeye, sevince ermeye, sözlerin yerine getirileceğine delalettir. Nadiren de ticari problemlere, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, kötü bir olayla karşılaşılacağına, kederden kurtulamamaya, maddi kayba yorulmaktadır. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek ulaştığı iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra ulaştığı nimete, meşakkatle birlikte hayalini kurduğu temiz rızka, zorluklarla mücadele ederek düşlediği nimete işarettir.

"Rüyada başbakan ve hanımını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada başbakan ve hanımını görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başbakan ve hanımını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.