Rüyada başında kene görmek

Goncagül M.(40) - Amasya sordu : "rüyada başında kene görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada başında kene görmek, duygusal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya, cömert amire, aşk hayatının yolunda olduğuna, hayallerin gerçekleşeceğine, sorunlardan uzak kalacağına, hayali kurulan bir başarıya, düşkünlükten kurtulmaya, malın bereketli olmasına, servete, önemli güç sahibi olmaya, mutluluk dolu geleceğe yorulmaktadır. Aynı zamanda huzurunun bozulacağına, ticaret alanında zarara, fenalığını saklayan kişiye, sağlığın bozulacağına, karışık bir durumla karşılaşılacağına yorulur. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya umudunu kestikten sonra elde ettiği hayra, sıkıntılarının sonunda düşlediği az olan kazancının artacağına, zahmetle birlikte ümit ettiği yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada başında kene görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada başında kene görmek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başında kene görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.