Rüyada başını göğsüne yaslamak

Mustafa T.(44) - İstanbul sordu : "rüyada başını göğsüne yaslamak yorumlar mısınız? "

Rüyada başını göğsüne yaslamak, finansal külfeti bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, toplum yaşamında huzura, bol talihe, güzel uğraşlara, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, ulaşılan güç sahibi olmaya, mutluluğa kavuşmaya, aydınlık yarınlara, özlemi duyulan bir geleceğe, sağlıklı yaşamaya, anlayışlı orta yaşlı insana işarettir. Olumsuz yorum olarak kötü huylu bir yabancı tarafından zarar görmeye, parasızlığa, can sıkıcı hale düşmeye, sıkıntıya yaşama, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu zenginliğe, uğraşlarının sonunda istediği paraya, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği şerefe, sıkıntılarının sonunda gözlediği şöhrete yorulur.

"Rüyada başını göğsüne yaslamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada başını göğsüne yaslamak
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan rüya görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başını göğsüne yaslamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.