Rüyada başka bir işyerinde çalıştığını görmek

Selamı O.(45) - Bursa sordu : "Aradığım neredeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor ama rüyada başka bir işyerinde çalıştığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada başka bir işyerinde çalıştığını görmek, taleplerin gerçekleşeceğine, faydalı işler yapacağına, yüksek şansa, mutluluğa ermeye, zengin akrabaya, büyük mevkiye yükseleceğine, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, emniyette hissetmeye, beceri sahibi bir kimseye, sağlığını kazanmaya, aşk hayatının iyi olacağına delalet eder. Aynı zamanda fenalığını göstermeyen kimseye, korkuya olmasına, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu onura, zamanla ulaştığı ferahlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu feraha, yardım alarak kazandığı beceriye işaret eder.

Rüyanızın anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada başka bir işyerinde çalıştığını görmek
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başka bir işyerinde çalıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.