Rüyada başka bir kadınla sevişmek

Aclan Ö.(33) - Azerbaycan sordu : "rüyada başka bir kadınla sevişmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada başka bir kadınla sevişmek, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, getirili girişimler yapacağına, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, düşkünlükten sıyrılmaya, şöhrete erişileceğine, kolay elde edilen kazanca, eli açık amire, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, beklentilerin yerine geleceğine, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, büyük mertebeye çıkacağına delalettir. Nadiren de kötü niyetli bir akrabaya, yoksulluğa, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, sağlığın yitirileceğine, korkulanın gerçekleşmesine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu zahmetle gözlediği temiz rızka, sıkıntıyla ulaştığı güce, hatalarının ardından hak ettiği kazanca, zorlukları aşarak elde ettiği şerefe işaret eder.

"Rüyada başka bir kadınla sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada başka bir kadınla sevişmek
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada başka bir kadınla sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.