Rüyada başka bir ülke görmek

Fahinur Ö.(36) - Kırklareli sordu : "İyi geceler, İki üç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada başka bir ülke görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada başka bir ülke görmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, sevince erişileceğine, huzura ermeye, ettiği yeminine bağlı kalacağına, iyi günlere, üne ulaşmaya, vefakar çocuğa, aşk hayatının yolunda olduğuna, devlette mertebeye çıkılacağına, hüner sahibi bir insana yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, maddi sıkıntıya, sağlığın kötüleşeceğine, korkulanın başına gelmesine işarettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar derler ki: Bu rüya zorlukla ümit ettiği hünere, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı toplu mala, zorlanarak istediği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından istediği saygınlığa delalettir.

"Rüyada başka bir ülke görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri konusunda merak edilenler

rüyada başka bir ülke görmek
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başka bir ülke görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.