Rüyada başka birinin kolunun kesildiğini görmek

Ayşegül S.(20) - İstanbul sordu : "rüyada başka birinin kolunun kesildiğini görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada başka birinin kolunun kesildiğini görmek, sevinmeye, zahmetsiz kazanılan ziynete, alın teriyle elde edilen zenginliğe, eli açık memura, beceri sahibi bir insana, işyerinde terfiye, sevdikleriyle iyi geçinmeye, paraya gelecek berekete, mutluluğa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, arzu edilen kuvvete ulaşmaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kötülükten emin olmaya, ticari kayba, sırların meydana çıkacağına, huzuru kaybetmeye, fesat bir kimseye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler: Görülen rüya zorlukla birlikte umduğu beceriye, zahmetle gözlediği başarıya, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zahmetle özlediği huzura delalettir.

Rüyalarınızın analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada başka birinin kolunun kesildiğini görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başka birinin kolunun kesildiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.