Ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek

Püreda Y.(41) - Denizli sordu : "ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek, huzurlu bir hayatı olacağına, beceri sahibi bir insana, aşk hayatında huzura, kazancın hayırlı olacağına, iyi gelire, salih çocuğa, iyi bir mutluluğa, arzuların gerçekleşeceğine, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, bereketli zamanlara, aşk hayatının yolunda olduğuna yorulmaktadır. Bunlarla birlikte parasal zarara, korktuğu şeyden emin olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak hasret duyduğu şerefe, cefa ile birlikte beklediği sevince, sıkıntıları aşarak kavuştuğu yüksek mertebeye, başarısızlıktan sonra hak ettiği temiz rızka delalet eder.

"Ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada baskalarinin cinsel iliskiye girdigini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.