Ruyada baskasinda altin dis gormek

Serkan U.(22) - Diyarbakır sordu : "Dün gece tuhaf bir rüya gördüm. ruyada baskasinda altin dis gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada baskasinda altin dis gormek, ulaşılan güce, işte mertebeye çıkılacağına, iyi gelire, hüner sahibi bir kişiye, verilen sözün yerine getirileceğine, sakin olacağına, şöhrete erişmeye, hayallerin gerçekleşeceğine, hoşsohbet yaşlı kişiye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, hayırlı eşe delalet eder. Olumsuz yorum olarak istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzülmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına, korktuğu şeyden emin olmaya işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu zahmetle birlikte özlediği güce, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı beceriye, sıkıntı çekerek kavuştuğu şerefe, zorlukla birlikte umduğu iyiliğe delalettir.

"Ruyada baskasinda altin dis gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

ruyada baskasinda altin dis gormek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Ruyada baskasinda altin dis gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.